یکشنبه, 06 بهمن 1398
تجربه آموزشی نوین      |      34456830  ( 061 )

آزمون بین المللی

 

امروزه همه‌ی ما شاهد پیشرفت های بسیار سریع در دنیای IT می باشیم ، وجود رقابت بین کمپانی های بزرگ موجب گردیده این صنعت هر چه بیشتر چهره تخصصی بخود بگیرد.

مسلما" اولین شرط استفاده از این تکنولوژی ها در سازمان ها وشرکت های مختلف در اختیار داشتن افرادی متخصص است که با داشتن دانش لازم بتوانند این تکنولوژی ها را به شکل کاربردی پیاده سازی کرده و بکار گیرند، جهت رفع این مشکل کمپانی های پایه گذار آموزشهای شبکه نظیر CompTIA, Microsoft, Cisco,… برای کلیه فناوری های تخصصی خود آزمونها و مدارکی در نظر گرفته اند که به صورتی انکارناپذیر تخصص و دانش بالای افراد را در رشته مربوطه تایید می کند.

 

بدون تردید یکی از بزرگترین اهداف پیش روی داوطلبین گذراندن دوره های علوم فناوری اطلاعات در سطح جهان اخذ مدارک بین المللی و اثبات خویش به عنوان فردی متخصص در سطح بین المللی در این زمینه می باشد.

درحالیکه متاسفانه به دلیل تحریم های اعمال شده از سوی کشورهای غربی مراکز مجاز آزمون در ایران وجود ندارد.

شرکت های ارائه دهنده مدارک بین المللی IT همواره از طریق مشاورین و وکلای خود در سطح بین المللی از حقوق ومزایای دارندگان این مدارک دفاع کرده و مدعی هستند که فارغ التحصیلان آنها عهده دار مشاغل بزرگ و تخصصی حوزه IT می باشند و از بالاترین حقوق و مزایای شغلی و اقتصادی برخوردار هستند وبسیاری از مدیران سطح بالا در حوزه IT وشبکه در سطح بین الملل گواهی شدگان این شرکتها می باشند.

مجتمع انفورماتیک ایرانیان با در اختیار داشتن اساتیدی مجرب و متخصص در سطح بین المللی و کادر آموزشی فعال سعی در هموار ساختن مسیر اخذ مدارک بین المللی بصورت رسمی و قانونی برای دانشجویان خود دارد.


از افتخارات مجتمع ایرانیان، دور بودن دانشجویان آن از دغدغه های اخذ مدارک بین المللی می باشد زیرا که ایرانیان پایه واساس آموزش خود را بر مبنای استانداردهای بین المللی ، براساس منابع روز آموزشی و با استفاده از متدهای مدرن بنا نهاده است و دانشجویان خودرا با هدف شرکت در آزمون های جهانی می پروراند و علاوه بر آموزش برپایه ی متدهای روز جهانی با برگزاری کلاسهای تست زنی شبیه سازی شده ی آزمونهای جهانی پیش از موعد اعزام دانشجو به مراکز آزمون خارج از کشور ، سهولت بیشتری در امکان اخذ مدارک برای دانشجویان فراهم می آورد و خدمات مهم و حائز اهمیت در ارتباط با مقوله ی اخذ مدارک بین المللی ثبت نام (Register) کردن دانشجویان در مراکز آزمون بین المللی جهت شرکت در آزمون مورد نظرشان می باشد .

مراکزآزمون های بین المللی کمپانی های معتبر دنیا Prometric , Pearson VUE هستند که پوشش دهنده ی شمار زیادی از آزمون های حیطه فناوری اطلاعات بر اساس قوانین بین المللی می باشند.

از آنجا که این مؤسسه آموزشی شیوه ی آموزش و آماده سازی دانشجویان خود را بر اساس بالاترین روشهای کیفی بنا نهاده شایان ذکر است که تنها وتنها دانش آموختگان خود این موسسه مشمول بهره گیری از این فرصت طلایی (( اخذ مدارک بین المللی )) خواهند شد و از پذیرش اعزام دانشجویان سایر مراکز خودداری می گردد.
 

از جمله مزایای اخذ  مدارک بین المللی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

  1. کسب علم و مهارت روز
  2. به رسمیت شناخته شدن افراد دارای این مدارک در دنیای صنعت، ارتباطات وIT به عنوان فرد مورد تأیید و متخصص کمپانی مربوطه
  3. کسب فرصت های شغلی در سطح بالا
  4. دسترسی به ابزارهای تخصصی مورد نیاز
  5. دریافت دعوت نامه جهت شرکت در سمینار ها، همایش ها و مراسمات ویژه این مجتمع
  6. امکان استفاده از این مدارک در همه کشورهای دنیا بدون نیاز به معادل سازی
  7. آسان شدن راه مهاجرت به کشورهای پیشرفته و صاحب IT
 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با چگونگی برگزاری آزمون های بین المللی ، زمان اعزام، مبلغ هرآزمون، کشور مقصدو... می توانید به واحد آموزش مراجعه یا اینجا را کلیک کنید .

در ذیل نمونه های از مدارک اخذ شده از کمپانی های معتبر دنیا توسط دانشجویان این مجتمع به منظور ایجاد آشنایی بیشتر قابل مشاهده می باشد.

 

 نمونه های از مدارک اخذ شده از کمپانی های معتبر دنیا